...

Profesjonalna windykacja

Dbamy o Twoje finanse

Nie ryzykuj utraty Swoich pieniędzy zgłoś sprawę do nas jak najszybciej. Zobacz jak działamy.

Ugoda

Dział ugodowy

Już w dniu podpisania umowy rozpoczynamy proces windykacji, ponieważ wiemy, że tylko szybkie działanie gwarantuje odzyskanie Twoich pieniędzy.
Kierowane do nas sprawy w pierwszej kolejności trafiają do Działu Ugodowego, którego rolą jest zawarcie z dłużnikiem porozumienia dot. spłaty należności. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest na tym etapie rozłożenia spłaty zadłużenia na raty. Dotyczy to jednak tylko tych dłużników, którzy pomimo trudności finansowych, chcą spłacić swoje zadłużenie.
Podczas rozmów z dłużnikami nasi pracownicy oceniają ich postawę i sytuację finansową. Ustalają dzięki temu, czy dłużnik faktycznie ma chwilowe problemy finansowe, czy też celowo unika uregulowania swoich zobowiązań. Jeśli okaże się, że mamy do czynienia z drugą sytuacją, sprawa automatycznie kierowana jest do Działu Egzekucji. Warto przy tym podkreślić, że nasi specjaliści są bardzo wyczuleni na wszelkie próby celowego opóźniania spłaty zadłużenia i unikania kontaktu.

WINDYKACJA TERENOWA

Dział egzekucji

Dział Egzekucji zajmuje się odzyskiwaniem długów o wysokim stopniu trudności, tj. gdy dłużnik nie wykazuje woli spłaty zobowiązania i utrudnia działania windykacyjne – nie stosuje się do ustaleń z Działem Ugodowym, unika kontaktu, itp.
Podstawą pracy działu są osobiste wizyty windykatorów u dłużnika na terenie całego kraju. Takie spotkania wywierają na dłużniku dużo większą presję niż działania pośrednie (telefony, maile, oficjalna korespondencja). Ponadto, pozwalają na bezpośrednią rozmowę, podczas której można raz jeszcze przedstawić wszystkie konsekwencje związane z niespłaconym długiem oraz korzyści z podjęcia działań zmierzających do jego spłaty.
Nasi windykatorzy mają wysoką świadomość obowiązujących przepisów prawa ponieważ ich działania są wspierane przez naszą kancelarię prawną.

Co nas wyróżnia?

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu trudnych wierzytelności, np. po nieskutecznych egzekucjach komorniczych.

Osobiście odwiedzamy dłużników na terenie całego kraju.

Nie pobieramy żadnych opłat przed odzyskaniem należności od dłużnika.

Umowę podpisujemy tylko na 1 miesiąc (można ją oczywiście przedłużyć).

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.