Referencje od klientów firmy REFINANSE

Fortemix s.r.o.


Współpraca z „Refinansami” trwa od kilku lat i układa się bardzo pomyślnie. Wszystkie sprawy, które wkładamy w ręce kancelarii ogarniane są szybko, sprawnie i skutecznie. Cieszy mnie, iż nasza firma Fortemix s.r.o. może korzystać z usług i pomocy prawnej w tej dziedzinie działalności i mam nadzieję, iż owocna współpraca będzie kontynuowana ku zadowoleniu obu stron.

Zobacz więcej

Z.U.H. CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA


Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak z przyjemnością rekomenduje firmę REFINANSE jako profesjonalnego partnera, dzięki któremu nasi dłużnicy spłącają swoje zobowiązania wobec naszej firmy. Kancelaria prawna wykazuje się dużą starannością i terminowością. Pracownicy kancelarii w każdej chwili odpowiadają na nasze pytania, charakteryzują się elastycznością i profesjonalnym podejściem do każdej powierzonej sprawy. I najważniejsze – są skuteczni. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę REFINANSE jako profesjonalną i godną zaufania kancelarię prawną, gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Zobacz więcej

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o.


Dotychczasowa współpraca między naszymi firmami układa się w sposób zadowalający i satysfakcjonujący. Sprawy powierzone do windykacji są realizowane na najwyższym poziomie z zachowaniem elastycznego podejścia do potrzeb klienta. Nasza współpraca to regularna wymiana informacji oraz skuteczne odzyskiwanie należności. Pozwala to polecić nam REFINANSE Grzegorz Wódkowski jako wiarygodnego i doświadczonego partnera.

Zobacz więcej

WC Serwis Łódź


Współpracujemy z firmą Refinanse od długiego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich skuteczności i kompleksowej obsługi. Firma Refinanse od początku wyróżniała się na tle innych firm windykacyjnych przede wszystkim swoim zaangażowaniem w każdą sprawę bez względu na kwotę czy rodzaj zleconej sprawy. Warto podkreślić, że firma Refinanse nie pobiera opłat wstępnych. Sprawny i szybki kontakt z pracownikami firmy Refinanse powoduje, że mamy bieżące informacje na temat przekazanego zlecenia. Jest to firma godna zaufanie i polecenia jako uczciwy i rzetelny partner.

Zobacz więcej

Solidus S.C.


Z przyjemnością chcemy wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Refinanse. Indywidualne podejście do każdego klienta,
skuteczność oraz rzetelne wykonywanie zleceń jest dużą zaletą firmy. Sprawy przekazane do windykacji realizowane są na najwyższym poziomie z uwzględnieniem dobra klienta. Pozwala nam to polecić firmę Refinasne, jako uczciwego i wiarygodnego kontrahenta.


Zobacz więcej

Zakład Produkcyjny Anbo s.c.


Firma Refinanse od początku wyróżniła się na tle innych firm windykacyjnych przede wszystkim swoim ogromnym zaangażowaniem w każdą sprawę bez względu na kwotę czy rodzaj zleconej sprawy. Wykazuje się dużą starannością i zaangażowaniem w swoich działaniach. Sprawny i szybki kontakt z pracownikami firmy Refinanse powoduje, że w każdym momencie prowadzenia zlecenia mamy bieżące informację na temat przekazanego zlecenia. Z całą pewnością to firma godna zaufania i polecenia.
Leszek Krajewski, Krzysztof Januszewski, Bartosz Januszewski Zakład Produkcyjny Anbo s.c.
Mątyki 56a, 14-200 Iława

Expo-Trans International


Na przestrzeni wieloletniej współpracy z firmą Refinanse niejednokrotnie otrzymaliśmy pomoc zarówno w zakresie windykacji należności, jak i obsługi prawnej. Działania Refinanse są bez zarzutu, zawsze rzetelne i w pełni profesjonalne. W firmie Refinanse pracuje grono wykwalifikowanych osób, które zawsze służą pomocą i dobrym słowem. Szczerze polecam.

Zobacz więcej

Bruko Bud Sławomir Szreder


Do firmy Refinanse trafiłem z polecenia, ale jednak z dość sceptycznym nastawieniem. Po prawie 5-letniej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że była to najlepsza decyzja. Nie tylko uporałem się z zaległościami, ale nauczyłem się w miarę szybko reagować w przypadku nowych kontrahentów, co znacznie poprawiło moją płynność finansową. Polecam Refinanase, jako firmę z ogromnym doświadczeniem nastawioną na wieloletnią współpracę.
Sławomir Szreder Bruko-Bud, Rzemieślnicza 1 Lisi Ogon k. Bydgoszczy, 86-065 Łochowo

Solbud Łukasz Młodzieniak


Polecam firmę Refinanse jako uczciwego i rzetelnego partnera. Nasza współpraca rozpoczęła się od przekazania spraw po bezskutecznych egzekucjach komorniczych, z którymi w większości przypadków działania Refinanse doprowadziły do odzyskania należności. Na dzień dzisiejszy na bieżąco przekazuję nierzetelnych kontrahentów i w ten sposób moja płynność finansowa się poprawiła.

Zobacz więcej