...

Listy referencyjne od klientów

Co mówią o nas klienci?

Opinie

Zaufanie

Referencje

Sławomir Szreder

Bruko-Bud

Do firmy Refinanse trafiłem z polecenia, ale jednak z dość specyficznym nastawieniem. Po prawie 5 letniej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że była to najlepsza decyzja. Nie tylko uporałem się z zaległościami, ale nauczyłem się w miarę szybko reagować w przypadku nowych kontrahentów, co znacznie poprawiło moją płynność finansową. Polecam Refinanse, jako firmę z ogromnym doświadczeniem nastawioną na wieloletnią współpracę.

Sebastian Nowicki

Eurotech

Na bazie naszych doświadczeń i dotychczasowej współpracy z Firmą Refinanse zaświadczamy wysoki standard obsługi, bardzo dobrą komunikację i solidność. Firma z profesjonalnym podejściem do swoich zadań, budująca skuteczną relację w komunikacji między zainteresowanymi podmiotami. Absolutne zaprzeczenie dawnego postrzegania zlecenia windykacji na zasadzie argumentu siły – mamy tutaj argument biznesowej komunikacji i skutecznego wyartykułowania prawnego zobowiązań w normlanych relacjach biznesowych. Firma warta polecenia!

Aleksandra Matuszezak

Expo-Trans

Na przestrzeni wieloletniej współpracy z firmą Refinanse niejednokrotnie otrzymaliśmy pomoc zarówno w zakresie windykacji należności, jak obsługi prawnej. Działania Refinanse są bez zarzutu, zawsze rzetelne i w pełni profesjonalne. W firmie Refinanse pracuje grono wykwalifikowanych osób, które zawsze służą pomocą i dobrym słowem. Szczerze polecam.

Marcin Szymanowski

Fart Produkt Sp. z o.o. sp.k.

Potwierdzamy iż firma Fart Produkt sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Toruniu, ul. Towarowa 3, korzysta z usług windykacyjnych firmy Refinanse Grzegorz Wódkowski z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowa 45.

Firma Refinanse Grzegorz Wódkowski odznacza się rzetelnością i profesjonalizmem w wykonywaniu powierzonych zleceń.

Polecamy usługi tej firmy każdemu, kto boryka się z problemem odzyskania niespłaconych należności.

Mgr. Bogdan Gałuszka

Fortemix s.r.o

Z firmą Refinanse, windykacja – kancelaria prawna zapoznałem się na przełomie lat 2015 i 2016, gdy po odejściu koleżanki z pracy zająłem się sprawami związanymi z naszymi dłużnikami.

Współpraca z „Refinansami” trwa od kilku lat i układa się bardzo pomyślnie. Wszystkie sprawy, które wkładamy w ręce kancelarii, ogarniane są szybko, sprawnie i skutecznie.

Cieszy mnie, iż nasza firma Fortemix s.r.o. może korzystać z usług i pomocy prawnej w tej dziedzinie działalności i mam nadzieję, iż owocna współpraca będzie kontynuowana ku zadowoleniu obu stron.

Izabela Przybysz

PHU DK.K

Niniejszym zaświadczam, że firma REFINANSE windykacja – kancelaria prawna z siedzibą w Bydgoszczy, przy ulicy Dworcowej 45 w Bydgoszczy od stycznia 2012 roku zrealizowała dla nas kilkadziesiąt zleceń odzyskania należności.

W powyższym okresie każde zlecenie zostało zrealizowane terminowo i solidnie. Odzyskaliśmy 100% zadłużenia.

Jesteśmy zadowoleni z poziomu obsługi, jaką zapewnia firma REFINANSE i uważam, iż jest to firma godna polecenia.

Kazimierz Konat

PHU Hydraulik Sp.J.

Współpracujemy z firmą „Refinanse” już od kliku lat. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Sprawy, które kierujemy do windykacji są realizowane z wyjątkową starannością. Jesteśmy na bieżąco informowani o stanie zleconej sprawy. Polecamy Kancelarię Refinanse do współpracy jako rzetelnego partnera.

Krzysztof Osiński

PHU Krzysztof Osiński

Współpraca z firmą Refinanse przebiega bezproblemowo i z pełnym zaangażowaniem w powierzone zadanie. Na bieżąco możemy zasięgnąć informacji dotyczących prowadzonych działań windykacyjnych. Do każdej ze spraw podchodzą indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. 

Maria Dudzińska

PPH Igloo-Mark Sp.J. Marek Dudziński, Maria Dudzińska

Z przyjemnością chcemy wyrazić swoją opinię na temat współpracy z firma Refinanse. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz rzetelne wykonywanie zleceń jest dużą zaletą firmy. Wszystkie niezbędne informacje na temat współpracy zostały nam przekazane szczegółowo już przy pierwszym kontakcie. Najważniejszą dla nasz rzeczą jest to, że wykonywanie zleceń przebiega zgodnie z prawem co pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Prezentowany przez i jej pracowników zasób wiedzy pozwala klientowi poczuć się stabilnie.

Tomasz Biskup

PPHU Bimet

Refinanse to w pełni profesjonalna i godna polecenia firma windykacyjna. Świetny kontakt i na bieżąco przekazywane informacje. Bez wątpienia zasługuje na zaufanie, polecam.

Rafał Literski

PPHU Rafał Literski

Współpracujemy z firmą Refinanse z Bydgoszczy już od ponad 8 lat. Dzięki ich profesjonalnemu działaniu, nie szukamy innych firm windykacyjnych w momencie, gdy mamy problemy z odzyskaniem naszych należności.

Sprawy powierzone do windykacji są realizowane zazwyczaj szybko i skutecznie. Nasza współpraca to regularna wymiana informacji . Wszystkie sprawy można załatwić bez konieczności wyjazdu do Bydgoszczy, telefonicznie, e-mailowo czy za pośrednictwem poczty.

Bardzo ważne jest to, że nie pobierają żadnych opłat przed załatwieniem sprawy.

Polecam Refinanase, jako firmę z ogromnym doświadczeniem nastawioną na wieloletnią współpracę.

Dariusz Wichtowski

PUH Dariusz Wichtowski

Potwierdzamy niniejszym. iż firma REFINANSE Grzegorz Wódkowski z siedzibą przy ul. Dworcowa 45 w Bydgoszczy jest stałym naszym partnerem wykonującym zlecenia w zakresie odzyskiwania należności.

Bardzo cenimy sobie współpracę z firma REFINANSE.. Firma jest uczciwym i rzetelnym partnerem wszystkie zlecenia wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Z powierzonych zadań wywiązuje się w sposób rzetelny i uczciwy. Jesteśmy związani współpracą od wielu lat .

Szczerze polecamy firme REFINANSE jako sprawdzonego kontrahenta i co wazne bardzo skutecznego.

Mirosław Czapliński

PW Mirosław Czapliński

Niniejszym udzielamy pozytywnych rekomendacji firmie windykacyjnej Refinanse z siedzibą w Bydgoszczy. Potwierdzamy współpracę w zakresie monitoringu i windykacji należności.

Pracownicy wykazują sie należytą starannością oraz dużą wiedzą merytoryczną. Wszelkie działania wykonywane są sprawnie i profesjonalnie.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę, możemy rekomendować firmę Refinanse jako wiarygodnego i skutecznego partnera.

Łukasz Młodzieniak

Solbud

Polecam firmę Refinanse, jako uczciwego i rzetelnego partnera. Nasza współpraca rozpoczęła się od przekazania spraw po bezskutecznych egzekucjach komorniczych z którymi w większości przypadków działania Refinanse doprowadziły do odzyskania należności. Na dzień dzisiejszy na bieżąco przekazuje nierzetelnych kontrahentów i w ten sposób moja płynność finansowa się poprawiła.

Sławomir Misiejuk

Solidus s.c.

Z przyjemnością chcemy wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firma Refinanse. Indywidualne podejście do każdego klienta, skuteczność oraz rzetelne wykonywanie zleceń jest dużą zaleta firmy. Sprawy przekazane do windykacji realizowane są na najwyższym poziomie z uwzględnieniem dobra klienta. Pozwala nam to polecić firmę Refinanse, jako uczciwego i wiarygodnego kontrahenta.

Arkadiusz Affeldt, Sławomir Trzybiński

Taurus-Technic Sp. z o.o.

Współpraca z firmą Refinanse trwa nieprzerwanie od kilku lat. W tym czasie wszelkie ich działania windykacyjne wykonywane były sprawnie i profesjonalnie, wykazują duże umiejętności negocjacyjne również w odzyskiwaniu trudnych należności. Refinanse polecam jako godnego partnera do zlecenia windykacji ze względu na wysoki poziom świadczonych usług.

Marek Górecki

Usługi Transportowe i Budowlane

Pragniemy udzielić referencji firmie Refinanse Windykacja – Kancelaria Prawna z siedziba: ul. Dworcowa 45, 85-009 Bydgoszcz, za działania windykacyjne.

Firma ta oferuje skuteczną windykację wykazując się dużą aktywnością w działaniu, pełnym zaangażowaniem oraz wysokim profesjonalizmem. Dotychczasowa współpraca pozwoliła nam na odzyskanie wielu należności. Jest to partner godny zaufania, którego polecamy innym klientom oczekującym rzetelnej obsługi i skutecznych działań.

Henryk Pawlikiewicz

WC Serwis-Łódź Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą Refinanse od długiego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich skuteczności i
kompleksowej obsługi.

Firma Refinanse od początku wyróżniała się na tle innych firm windykacyjnych przede wszystkim swoim zaangażowaniem w każdą sprawę bez względu na kwotę czy rodzaj zleconej sprawy.

Warto również podkreślić, ze firma Refinanse nie pobiera opat wstępnych.

Sprawny i szybki kontakt z pracownikami firmy Refinanse powoduje, że mamy bieżące informacje na temat przekazanego zlecenia.

Jest to firma godna zaufania i polecenia jako uczciwy i rzetelny partner.

Marek Rokita

Zakład Masarski Marek Rokita

Firmę Refinanse polecił mi jeden z moich odbiorców. Przekazałem do windykacji kilka spraw i okazało się, że firma jest skuteczna. Jeden z dłużników był przy tym mocno oporny, ale i od niego udało się szybko windykować należności. Współpraca układa się należycie, kontakt jest bardzo dobry, informacje o postępach egzekucji wyczerpujące. Korzystałem z pomocy różnych radców prawnych, adwokata, ale nikt do tej pory nie był wystarczająco skuteczny, w przeciwieństwie do firmy Refinanse.

Paweł Bednarski

ZGM Sp. z o.o.

Niniejszym informujemy, że nasza Firma współpracuje z firmą REFINANSE Grzegorz Wódkowski z siedzibą w Bydgoszczy w zakresie windykacji należności. Dotychczasowa współpraca między naszymi firmami układa się w sposób zadowalający i satysfakcjonujący. Sprawy powierzone do windykacji są realizowane na najwyższym poziomie z zachowaniem elastycznego podejścia do potrzeb klienta.

Nasza współpraca to regularna wymiana informacji oraz skuteczne odzyskiwanie należności. Pozwala to polecić nam REFINANSE Grzegorz Wódkowski jako wiarygodnego i doświadczonego partnera.

Tomasz Nowak

ZUH Chłodnictwo Klimatyzacja

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak z przyjemnością rekomenduje firmę REFINANSE jako profesjonalnego partnera dzięki któremu nasi dłużnicy spłacają swoje zobowiązania wobec naszej firmy.

Kancelaria prawna wykazuje się dużą starannością i terminowością. Pracownicy kancelarii w każdej chwili odpowiadają na nasze pytania, charakteryzują się elastycznością i profesjonalnym podejściem do każdej powierzonej sprawy. I najważniejsze – są skuteczni.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę REFINANSE jako profesjonalną i godną zaufania kancelarię prawną, gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Sprawdź co piszą o nas w Internecie
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.